O nás

Filosofie firmy Amoena
Cílem firmy Amoena je umožnit ženám po operaci prsu opět plnohodnotný život.
Naším přáním je navrátit ženám pocit ženskosti, pozitivní přístup k vlastnímu tělu, obnovit jejich sebevědomí, jistotu a sebedůvěru. (více...)
Historie firmy Amoena

Inovace - Nadšení - Odbornost

Na počátku úspěšné cesty stál se svou vizí a odhodláním zakladatel firmy Cornelius Rechenberg. V roce 1971 zahájil inženýrské studium technologie zpracování plastů na Universitě aplikovaných věd v Rosenheimu ( Bavorsko, Německo ). Na universitě začal experimentovat s novými materiály, které by bylo možné použít pro výrobu prsní epitézy.

Jeho cílem bylo vytvořit epitézu co nejvíce podobnou ženskému prsu. V této době byly na trhu pouze epitézy textilní nebo plněné olejovou směsí. Uvědomoval si, že silikonová epitéza splní mnohem lépe potřeby žen po operaci prsu. Jeho nadšení silně ovlivnilo osobní nasazení a vysokou úroveň práce všech zaměstnanců.

(více...)
Amoena zelená iniciativa
Tato iniciativa potvrzuje odpovědný přístup firmy Amoena k životnímu prostředí. Podobné iniciativy umožní zachovat přírodu a krásy světa pro budoucí generace tak, aby je mohly vidět nejen v knihách a na obrázcích.
Amoena zelená iniciativa
Přijímáme odpovědnost za ochranu životního prostředí (více...)
Kontakt
Informace můžete získat na následujících kontaktních číslech či adresách firmy Amoena... (více...)
Ceník
Ceník
Amoena s.r.o. je velkoobchodní distributor pro Českou a Slovenskou republiku. Proto na našich webových stránkách nenaleznete maloobchodní ceník. Konečné ceny určují naši odběratelé ve svých zdravotnických prodejnách sami.
Děkujeme za pochopení.