Amoena
+420 261 260 235

AMOENA rady a služby


Jak dál po operaci prsu

Je zcela přirozené, že se po operaci prsu cítíte bezbranná, poražená a nevíte, jak znovu nalézt odvahu a radost ze života. Váš zdravotní stav se sice změnil, ale pro Vaši rodinu, přátele a životního partnera zůstáváte stejnou ženou, kterou jste byla doposud. Tisíce žen před Vámi se dokázaly brzy po operaci znovu dobře cítit a bez ostychu se pohybovat ve společnosti. Dokážete to i Vy!


Číst dále

Správná technika tlakové masáže

Jak správně provádět tlakovou masáž jizvy


Číst dále

Prevence lymfedému

Prevence lymfatického otoku a poruch držení těla

Při operaci prsu bývají často ženám odstraněny lymfatické (mízní) uzliny. Tato skutečnost, znásobená navíc následnou terapií, může způsobit, že odtok lymfy (mízy) z paže na straně operovaného prsu může být znesnadněn či znemožněn. Následkem je otok končetiny. Léčba je časově náročná a vyžaduje spolupráci s odborníkem.


Číst dále

Cvičení

Cvičte pravidelně denně 10 až 15 minut v klidné, příjemně vytopené místnosti. Při cvičení se nepřepínejte, délku cvičení postupně prodlužujte. Sezení na rehabilitačním balónu není podmínkou.


Číst dále

Odhad epitézy podle velikosti prádla

Zde se dozvíte, jak určit velikost a tvar epitézy.


Číst dále

Určení velikosti

Zde se dozvíte, jak vybrat správnou velikost podprsenky, kalhotek, plavek, oblečení a kompresivního prádla:


Číst dále

Úprava epitézy Adapt Air

Tvar a objem epitézy Adapt Air a korekční epitézy Balance Adapt Air se upravuje pumpováním vzduchu do vzduchové komory. Zde naleznete návod, jak tyto epitézy upravovat.


Číst dále

Složení epitéz

Dlouholeté zkušenosti v oboru spolu s unikátními výrobními procesy a technologiemi umožňují vyrábět nejtrvanlivější a uživatelsky nejpříjemnější prsní epitézy s nejširším výběrem typů, tvarů a velikostí na světě.

Výroba v souladu s přísnými směrnicemi DIN ISO 9001 a 13485 je zárukou nejvyšší kvality výrobků Amoena.

 


Číst dále

Materiály pro epitézy

Výroba v souladu s přísnými směrnicemi DIN ISO 9001 a 13485 je zárukou nejvyšší kvality výrobků Amoena.

Prsní epitézy Amoena jsou vyrobeny ze silikonu a polyuretanové fólie. Tyto materiály jsou zdravotně nezávadné a testované na kožní snášenlivost (ISO 10993).


Číst dále

Textilní materiály

Naším přáním je, abyste se při nošení prádla Amoena cítila co nejpohodlněji. Pro různé aktivity volte prádlo odpovídajícího střihu i materiálového složení. Naše materiály jsou prodyšné, odolné a příjemně se nosí. Snadno se udržují.


Číst dále

O plavkách Amoena


Číst dále