Amoena
+420 261 260 235

AMOENA rady a služby


Jak dál po operaci prsu

Je zcela přirozené, že se po operaci prsu cítíte bezbranná, poražená a nevíte, jak znovu nalézt odvahu a radost ze života. Váš zdravotní stav se sice změnil, ale pro Vaši rodinu, přátele a životního partnera zůstáváte stejnou ženou, kterou jste byla doposud. Tisíce žen před Vámi se dokázaly brzy po operaci znovu dobře cítit a bez ostychu se pohybovat ve společnosti. Dokážete to i Vy!


Číst dále

Prevence lymfedému

Prevence lymfatického otoku a poruch držení těla

Při operaci prsu bývají často ženám odstraněny lymfatické (mízní) uzliny. Tato skutečnost, znásobená navíc následnou terapií, může způsobit, že odtok lymfy (mízy) z paže na straně operovaného prsu může být znesnadněn či znemožněn. Následkem je otok končetiny. Léčba je časově náročná a vyžaduje spolupráci s odborníkem.


Číst dále

Cvičení

Cvičte denně, avšak minimálně 2-3x týdně 10 až 15 minut, v klidné příjemně vytopené místnosti. Při cvičení se nepřepínejte, délku cvičení postupně prodlužujte. Sezení na rehabilitačním balónu není podmínkou.


Číst dále
Contact 1S

Video epitéza Amoena Contact

Nalepovací epitéza, drží přímo na těle...


Číst dále

Určení velikosti podprsenky a plavek

Přečtěte si, jak určit velikost podprsenky nebo plavek pro Vaší postavu.


Číst dále

Odhad epitézy podle velikosti prádla

Přečtěte si, jak určit velikost a tvar epitézy.


Číst dále

Péče o prádlo - návody k použití


Číst dále

O textilu

Naším přáním je, abyste se při nošení prádla Amoena cítila co nejpohodlněji. Pro různé aktivity volte prádlo odpovídajícího střihu i materiálového složení. Naše materiály jsou prodyšné, odolné a příjemně se nosí. Snadno se udržují.


Číst dále

O epitézách

Výroba v souladu s přísnými směrnicemi ISO 9001 je zárukou nejvyšší kvality výrobků Amoena.

Prsní epitézy Amoena jsou vyrobeny ze silikonu a polyuretanové fólie. Tyto materiály jsou zdravotně nezávadné a testované na kožní snášenlivost (ISO 10993).


Číst dále