Amoena
+420 261 260 235


Filosofie firmy Amoena

Cílem firmy Amoena je umožnit ženám po operaci prsu opět plnohodnotný život.
Naším přáním je navrátit ženám pocit ženskosti, pozitivní přístup k vlastnímu tělu, obnovit jejich sebevědomí, jistotu a sebedůvěru.


Číst dále

Historie firmy Amoena

Inovace - Nadšení - Odbornost

Na počátku úspěšné cesty stál se svou vizí a odhodláním zakladatel firmy Cornelius Rechenberg. V roce 1971 zahájil inženýrské studium technologie zpracování plastů na Universitě aplikovaných věd v Rosenheimu ( Bavorsko, Německo ). Na universitě začal experimentovat s novými materiály, které by bylo možné použít pro výrobu prsní epitézy.


Číst dále

Amoena zelená iniciativa

Tato iniciativa potvrzuje odpovědný přístup firmy Amoena k životnímu prostředí. Podobné iniciativy umožní zachovat přírodu a krásy světa pro budoucí generace tak, aby je mohly vidět nejen v knihách a na obrázcích.


Číst dále

Prohlášení o shodě

Na zboží podléhající Zákonu č.22/1997 Sb. bylo vydáno Prohlášení o shodě. Námi dodávané zboží je v souladu s NV 336/2004 Sb. v platném znění. Stanovisko výrobce k návodu k použití.


Číst dále

Ceník

Amoena, spol. s r.o. je velkoobchodní distributor pro Českou a Slovenskou republiku. Proto na našich webových stránkách nenaleznete maloobchodní ceník. Konečné ceny určují naši odběratelé ve svých zdravotnických prodejnách sami.

Děkujeme za pochopení.


Číst dále